*W najbliższy czwartek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji spowiedź dla dzieci przed zakończeniem Roku Szkolnego.
*W środę Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.
*W piątek o 9.30 msza św. dziękczynna na zakończenie Roku Szkolnego.
*Msze św. w tygodniu o godz. 18.00 z wyjątkiem soboty.
*Dziękuję tym rodzinom, które miały dyżur za posprzątanie kościoła, wykoszenie trawy oraz dekorację.
*Dziękuję także za ofiary złożone na rzecz parafii; Emilii i Józefowi Zajchowskim oraz rodzinie Dunajów.
INTENCJE MSZALNE
Poniedziałek 8.00 +Edmund od Marii Kosiek; 18.00 +Tadeusz Jarosz od Krystyny
Wtorek 18.00 O bł. Boże i opiekę MB dla Jana, Jasia i Tomasza
Środa 8.00 +Edmund od rodz. Gazdów; 18.00 +Jan i Anna Nagi
Czwartek 8.00 +Edmund od rodz. Pajów; 18.00 +Tadeusz Jarosz od Małgorzaty z rodz.
Piątek 9.30 Dziękczynna
Niedziela 9.00 +Władysław Smoleń; 11.00 +Edmund od rodz. Krupów
0 komentarzy